Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości wraz ze wszystkimi załącznikami do projektu “Mój biznes – mój sukces” otrzymał akceptację Instytucji Pośredniczącej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

W związku z powyższym Osoby zainteresowane udziałem w projekcie „Mój biznes – mój sukces” zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją rekrutacyjną do projektu dostępną na stronie internetowej projektu (tutaj).

Nabór dokumentacji rekrutacyjnej rozpocznie się 6 marca 2018 roku. Wypełniony Formularz rekrutacyjny (załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości) wraz z wymaganymi załącznikami (jeśli dotyczy) prosimy dostarczać od dnia 6 marca 2018 roku do Biura Projektu osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Biuro projektu mieści się w Świdnicy (58-100), przy ulicy Długiej 6. Czynne jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 74 660 62 72 lub adresem e-mail: sukces@pro4.pl.

Rozmiar czcionki
Tryb kontrastowy